Решите неравенство 3 х-4>=7 х-1

+1
Ответы (1)
  1. 8 августа, 09:29
    0
    3 х - 4 > = 7 х - 1

    3 х - 7 х > = 4 - 1

    - 4 х > = 3

    х > = - 0.75