А (4a^2-3b) ^2

в (2 а+3 в) (4 а^2-6 ав+9 в^2)

+4
Ответы (1)
  1. 7 апреля, 01:22
    0
    А) 2 а^2+ав-6 в^2=2 а^2+3 ав-2 ав-6 в^2 = (2 а^2-2 ав) + (3 ав-6 в^2) = 2 а (а-в) + 3 в (а-2 в) = (2 а+3 в) (а-2 в)

    Б) 4 а^2-4 ав-3 в^2=4 в^2-6 ав+2 ав-3 в^2 = (4 а^2+2 ав) - (6 ав+3 в^2) = 2 а (2 а+в) - 3 в (2 а+в) = (2 а-3 в) (2 а+в)