1 а) 0,6√0,25+1/6√0,36 б) 8√9/16-9 в) (6√0,5) ²

+2
Ответы (1)
  1. 13 января, 22:31
    0
    А) 0.6*0.5+1/6*3/5=0.3+0.1=0.4

    б) (8*3) / (16-9) = 24/7=3 3/7

    в) (6*1/√2) ² = (6/√2) ² = (3√2) ²=9*2=18