2 а (в квадрате) b-7 а0,5ba+3b2a (в квадрате)

+4
Ответы (1)
  1. 23 апреля, 00:23
    0
    2a²b - 7a*0.5ab+3a²b²=2a²b - 3.5a²b+3a²b²=3a²b² - 1.5a²b=1.5a²b (2b - 1)