5 у=-20 4 у+3=35 4+2 у=19-3 у

+1
Ответы (2)
  1. 29 ноября, 23:14
    0
    Y=-4

    4y=32

    Y=8

    3y+2y=19-4

    5y=15

    Y=3
  2. 30 ноября, 01:07
    0
    1) y=-20/5

    y=-4

    2) 4y=35-3

    y=32/4

    y=8

    3) 2y+3y=19-4

    y=15/5

    y=3