0,5 (6-4y+8y^2)

-4 у^2 (0,5 у-0,3)

+4
Ответы (1)
  1. 23 марта, 19:42
    0
    0,5 (6 - 4y + 8y ²) = 3 - 2 у + 4 у ² = 4 у² - 2 у + 3

    -4 у ² (0,5 у - 0,3) = - 2 у ³ + 1,2 у²