6a-3a+7-2a-4a+4a a = - 5

+5
Ответы (1)
  1. 15 июня, 08:14
    0
    6 а-3 а+7-2 а-4 а+4 а=-5

    6 а-3 а-2 а-4 а+4 а=-5-7

    а=-12.