4 х+3 у. еслих=1,2:у=-2.1

+4
Ответы (2)
  1. 14 марта, 20:04
    0
    4 х+3 у

    х=1,2

    у=-2.1

    1.2 ⋅4 + (-2.1) ⋅3 = 4.8 + (-6.3) = - 1.5
  2. 14 марта, 23:34
    0
    4 х+3 у при х=1,2; у=-2,1

    4*1,2+3 * (-2,1) = 4,8 + (-6,3) = 4,8-6,3=-1,5

    Ответ:-1,5