Сократить дробь 5 х-10 у/3 х-6 у

+4
Ответы (2)
  1. 4 сентября, 05:18
    0
    5 * (х-2 у) / 3 * (х-2 у)

    5/3
  2. 4 сентября, 06:10
    0
    5 (х-2y) / 3 (x-2y) = 5/3=1 целая 2/3