A в 9 степени и 1000x в 3 степени y в 6 степени записать в виде куба одночлена

+5
Ответы (1)
  1. 25 марта, 14:50
    0
    А^9 = (а^3) ^3

    1000 х^3 = (10 х) ^3

    у^6 = (у^2) ^3