2 (x-3) (x+3) предстваьте в виде многочлена

+5
Ответы (2)
  1. 12 сентября, 19:46
    0
    =2 (x2-3) = 2x2-6

    Ответ: 2x2-6
  2. 12 сентября, 21:25
    0
    2 (х-3) (х+3) = 2 (х²-9) = 2 х²-18