1. а) (6 у) 2=?

б) (1/2 а 2) 3=?

в) (0,1 с5) 4=?

г) (-1/3 х у) 4=?

д) (-10 х2 у6) 3=?

е) (-а2 в3 с4) 7=?

+4
Ответы (1)
  1. 2 октября, 13:41
    0
    1) (6 у) 2=6*2=12 у

    2) (1/2 а2) 3 = (1/2*2) * 3=3 а