Решите неравенство (3 у+2) - 3 у (2 у+3) >12

5 (4 у+3) - 7 (3 у-4) <=10

+1
Ответы (1)
  1. 21 октября, 17:34
    0
    1. (3 у+2) - 6 у^2-9 у=-6 у+2+6 у^2=2+y (Т. К. у неизвестен нельзя доказать)