0.2 * (-5) ^2-16 * (1/2) ^4=

+2
Ответы (1)
  1. 11 марта, 16:38
    0
    0,2*25-16 * ((1/2) ^2) ^2 = 5-16 * (1/4) ^2 = 5-16/1*1/16=5-1=4 Вроде так