1/3 * (-3) ^-2

-2/7 * (-3/7) ^-3

0.5 * (-4) - 3

-3 * (-3/5) - 1

+4
Ответы (1)
  1. 27 сентября, 08:50
    0
    (-3/1) * (-3/5) = 9/5-5/5=4/5