2-1/3=1 2/3

Почему?

+2
Ответы (1)
  1. 30 апреля, 06:01
    0
    2-1/3 = 1 2/3

    6-1/3 = 1 2/3

    5/3 = 1 2/3

    1 2/3 = 1 2/3