0,3 х+0,5 у=2,6, 0,1 х-0,2 у=-0,6

+4
Ответы (1)
  1. 27 марта, 23:07
    0
    {0,3x+0,5y=2,6

    {0,1x-0,2y=-0,6|*3

    -{0,3x+0,5y=2,6

    -{0,3x-0,6y=-1,8

    1,1y=4,4:1,1

    y=4

    0,3x+0,5*4=2,6

    0,3x=2,6-2

    0,3x=0,6:0,3

    x=2