3 (2y+1) - 4 (1-3y) - 5 (6y-7) = 16

+3
Ответы (1)
  1. 15 января, 21:03
    0
    6 у+3-4+12 у-30 у+35=16

    6 у+12 у-30 у=16-3+4-35

    -12 у=-18

    у=-18/-12

    у=1,5