Перетворить у многочлен вираз:

А) (2 у+1) (5 у-6)

В) (х-6) (х (в квадрати) + 2 х-3)

+3
Ответы (1)
  1. 5 декабря, 21:51
    0
    А) (2 у+1) (5 у-6) = 10 у²-12 у+5 у-6=10 у²-7 у-6

    Б) (х-6) (х²+2 х-3) = х³+2 х²-3 х-6 х²-12 х+18=х³-4 х²-15 х+18