7/

0,2625-3,6 (68,1:7,5 - 7 17/20 + 1 1/50) + 4 5/6*33/58=

+4
Ответы (1)
  1. 29 июля, 18:07
    0
    1) 2*3/4=3/2=1 1/2

    2) 7*1/3=7/3=2 1/3

    3) 5/8*2 = 5/4=1 1/4

    4) 1/6*3 = 1/2

    5) 7/12*3 = 7/4=1 3/4

    6) 8*3/4 = 6

    7) 5/9*6 = 5/3=1 2/3

    8) 5*1/15=1/3