0.3 (8-3x) = 3.2-0.8 (x-7)

+4
Ответы (1)
  1. 25 мая, 17:10
    0
    2,4-0,9 х=3,2-0,8 х+5,6

    -0,9 х+0,8 х=5,6+3,2-2,4

    -0,1 х=6,4

    х=-64