Сократить дробь (16x^2 - 25) / (4xz-5z)

+3
Ответы (2)
  1. 8 февраля, 21:57
    0
    (16x^2-25) / (4xz-5z) = (4x-5) (4x+5) / z (4x-5) = (4x+5) / z

    це формула скороченого множення
  2. 8 февраля, 22:31
    0
    = (4x-5) (4x+5) / z (4x-5) = (4x+5) / z