9,49 - (1,5+0,99) 2,17 + (3,2-0,17)

+5
Ответы (2)
  1. 23 марта, 19:26
    0
    1) 9,49 - (1,5 + 0,99) = 9,49 - 0,51 = 8,98

    2) 2,17 + (3,2 - 0,17) = 2,17 + 3,03 = 5,2
  2. 23 марта, 22:25
    0
    9.49 - (1.5+0.99) = 9.49-2.49=7

    2.17 + (3.2-0.17) = 2.17+3.03=5.2