10-3 (5x-1.5) = 2.5-5x

+2
Ответы (1)
  1. 13 мая, 14:03
    0
    10-3 (5x-1.5) = 2.5-5x 50x-15-15x-4.5=2.5-5x 40x=22 x=22/40 x=0.55