0.5x+3y=1.5

0.5x-2y=4

+4
Ответы (1)
  1. 23 февраля, 18:45
    0
    0.5 х+3 у=1.5 0.5 х-2 у=4

    0.5 х=1.5-3 у 1.5-3 у-2 у=4

    0.5 х=1.5-3 (-0.5) - 5 у=2.5

    0.5 х=1.5+1.5 у=-0.5

    0.5 х=3

    х=6