4 х-4 х+1=0,-х+2 х+3=0,6 х+3 х-1+0, х-5 х+4=0, х+17 х-38=0

+3
Ответы (1)
  1. 4 февраля, 04:10
    0
    4 х-4 х+1=0

    0 х=-1

    -х+2 х+3=0

    х=-3

    6 х+3 х-1=0

    х=1/9

    х-5 х+4=0

    х=1

    х+17 х-38=0

    х=38/18