5 (2 у-4) = 2 (5 у-10=2 у-5 у=-2+4=10 у

+3
Ответы (1)
  1. 10 октября, 03:15
    0
    10 у-20=10 у-20=-3 у=2=10 у

    10 у-20-10 у+20=-3 у-2-10 у

    -13 у-2=0

    -13 у=2

    у=-2/13