1) 3,8 + (-2,5) =

2-) - 4,8 + 4,8=

3) - 1 + 0,39=

+2
Ответы (1)
  1. 14 марта, 14:33
    0
    1) 3,8 + (-2,5) = 1,3

    2) - 4,8+4,8=0

    3) - 1+0,39=-0,69