1/6+3/10=

2:2/3=

-2/3+1/2:

+2
Ответы (1)
  1. 6 мая, 11:35
    0
    1/6+3/10=5+9/30=14/30

    2:2/3=2*3/2=1*1=1

    -2/3+1/2=-4+3/6=-1/6