А^2+в^2 = (а+в) ^2-2 ав

+2
Ответы (1)
  1. 2 ноября, 17:14
    0
    A^2+b^2=a^2+2ab+b^2-2ab

    a^2+b^2-a^2-2ab-b^2+2ab=0

    0=0