P1 (5,3,4) ; P2 (1,2,3)

│P1P2│=?

+5
Ответы (1)
  1. 12 июля, 18:11
    0
    √ ((5-1) ² + (3-2) ² + (4-3) ²) = √ (4²+1²+1²) = √ (16+1+1) = √18=3√2