3 (-16) : 51 (-18) •17 (-17)

+3
Ответы (1)
  1. 8 августа, 02:40
    0
    3 * (-16) : 51 * (-18) * 17 * (-17) = - 48:918 * (-289) = 153/8 * (-289) = - 153/2312