3 (1-2 у) (1+2 у+4 у^2) + (6 у^3-1) = ?

+5
Ответы (1)
  1. 21 января, 21:09
    0
    3 (1-2 у) (1+2 у+4 у³) + (6 у³-1) = 3· (1-8y³) + 6y³-1=3-24y³+6y³-1=2-18y³=

    =2· (1-9y³)