2x+3y=2 и 3x-2y=16 ytgjkexftncz

+4
Ответы (1)
  1. 6 августа, 14:07
    0
    6x+9y=6 13y=-26

    -6x+4y=-32 y=-2 2x+3 (-2) = 2

    2x=8

    x=4