2 у³ - у² - 32 у + 16 = 0

+5
Ответы (1)
  1. 20 мая, 09:26
    0
    (2 у^3-32 у) - (у^2-16) = 0

    2 у (у^2-16) - (у^2-16) = 0

    (2 у-1) (у^2-16) = 0

    2 у-1=0 или у^2-16=0

    у1 = 0,5. у2 = 4

    у3 = - 4

    Ответ:-4; 0,5; 4