5 в (3 а-в) - 3 а (5 в+а) = ?

+5
Ответы (2)
  1. 25 августа, 16:29
    0
    15ab-5b^2-15ab-3a^2=-5b^2-3a^2
  2. 25 августа, 18:14
    0
    5b (3a-b) - 3a (5b+a) = 15ab-5ab-15ab-3a^2=-5ab-3a^2