Малдарды орындандар

((3 а+b) 2 - (a+3b) 2) x2ab

+2
Ответы (1)
  1. 5 июня, 20:46
    0
    ((3 а+b) ^2 - (a+3b) ^2) * 2ab = (9a^2+6ab+b^2-a^2-6ab-9b^2) * 2ab = (8a^2-8b^2) * 2ab=16a^3b-16ab^3=16ab (a^2-b^2)