В^2 - 2b / b-2 / 3-2b / b^2 - 4b+4

+2
Ответы (1)
  1. 28 мая, 20:46
    0
    (a+b) ^4=a^4+b^4+4a^3b+6a^2b^2+4ab^3

    (a-b) ^4=a^4+b^4+6a^2b^2-4ab^3