3,07*2,11-0,66+2,11*2,93

+5
Ответы (1)
  1. 6 июня, 05:06
    0
    1) 3,07*2,11=6,4777

    2) 2,11*2,93=6,1823

    3) 6,4777-0,66=5,8177

    4) 5,8177+6,1823=12

    Ответ: 12