1,8:1,9 + 1,7:3,8 и (0,63*0,15*0,44) : (0,03*0,88*0,81)

+3
Ответы (1)
  1. 17 февраля, 06:43
    0
    1.1,8:1,9 + 1,7:3,8=0,947+0,447=1,4 2. (0,63*0,15*0,44) : (0,03*0,88*0,81) = 0,04158:0,021384=1,9