3 (2,4-1,1m) = 2,7m+3,2

+1
Ответы (1)
  1. 15 июля, 17:37
    0
    7,2 - 3,3m = 2,7m+3,2

    -3,3m - 2,7m = 3,2-7,2

    -6m = - 4

    m = 4/6

    m=2/3