lc=2abcosy/2/a+b выразите cosy/2

+3
Ответы (1)
  1. 14 августа, 05:55
    0
    lc=2abcosy/2/a+b 2abcosy/2/a=lc-b cosy/2/a = (lc-b) / (2ab) cosy/2=a * (lc-b) / (2ab)