34,68: (7,11+1,56) + 46: (2,45-1,65)

+3
Ответы (2)
  1. 18 мая, 23:12
    0
    34,68: (7,11+1,56) + 46: (2,45-1,65) = 34,68:8,67 + 46:0,8 = 4 + 57,5 = 61,5

    Ответ: 61,5
  2. 19 мая, 00:14
    0
    34,68: (7,11+1,56) + 46: (2,45-1,65) = 34,68:8,67 + 46:0,8 = 4 + 57,5 = 61,5