x:2,0 (6) = 0, (27) : 0,4 (0,9)

+1
Ответы (1)
  1. 22 декабря, 00:48
    0
    2.0 (6) = 31/15

    0. (27) = 3/11

    0.4 (09) = 9/22

    x / (31/15) = (3/11) / (9/22)

    x=62/45

    x=1.3 (7)