5 (1-y) ^2 - (3+y) ^2-3 (1-y) (1+y)

+2
Ответы (1)
  1. 3 сентября, 17:07
    0
    =5 (1-2 у+у²) - (9+6 у+у²) - 3 (1-у²) =

    =5-10 у+5 у²-9-6 у-у²-3+3 у²=

    =-16 у+7 у²-7