Знайдить коринь ривняння

(х-4) • (х-6) - (х-2) • (х+2) = - 2

+5
Ответы (2)
  1. 8 мая, 18:05
    0
    (х-4) • (х-6) - (х-2) • (х+2) = - 2

    x^2-6x-4x+24 - (x^2+2x-2x-4) = - 2

    x^2-6x-4x+24-x^2-2x+2x+4=-2

    -6x-4x+28=-2

    -10x=-30

    x=3
  2. 8 мая, 18:20
    0
    (х - 4) (х - 6) - (х - 2) (х + 2) = - 2

    х^2 - 6 х - 4 х + 24 - (х^2 - 4) = - 2

    х^2 - 10 х + 24 - х^2 + 4 = - 2

    - 10 х = - 2 - 28

    - 10 х = - 30

    х = 3