23+5 + (3+4) - 5567+678876

+4
Ответы (1)
  1. 30 января, 08:05
    0
    23+5 + (3+4) - 5567+678876 = (23 + (3+4) + 5) - 5567+678876 = (35+678876) - 5567=678911-5567=673344