1) (2a+b) ^2 - (a-2b) ^2

+2
Ответы (2)
  1. 19 мая, 23:49
    0
    4a² + 4ab + b² - (a² - 4ab + 4b²) = 4a² + 4ab + b² - a² + 4ab - 4b² = (3a² - 3b²) + 8ab - a² + b² = 3 (a² - b²) + 8ab - (a² - b²) = (a² - b²) (3 + 8ab)
  2. 20 мая, 00:44
    0
    (2 а+в) * 2 - (а-2 в) * 2=6 в+2 а