4,2*7,3-4,2*2,7=?

2,1*6,4-2,1*3,6=?

+3
Ответы (1)
  1. 23 января, 20:46
    0
    4,2*6,4-2,1*3,6 = 19,32

    1) 4,2*6,4 = 26,88

    2) 2,1*3,6 = 7,56

    3) 26,88-7,56 = 19,32

    2,1*6,4-2,1*3,6 =

    1) 2,1*6,4 = 13,44

    2) 2,1*3,6 = 7,56

    3) 13,44-7,56 = 5,88