1.1/5 * (-10) - 17 * (-0.1)

+5
Ответы (1)
  1. 7 августа, 18:38
    0
    1.1:5 * (-10) - 17 * (-0.1) = 0,22 * (-10) + 1,7 = - 2,2+1,7 = - 0,5